اخبار ورزشی ..خبرهای داغ ورزشی

ایران نامزد میزبانی جام باشگاه‌های جهان شد

... جدیدترین و داغ ترین اخبار ورزشی ایران و جهان

حتما از سایت های زیبای زیر دیدن نمایید .. بهترین دکوراسیون و تزیینات خانه

    www.takcarpet.blogfa.com      www.takcarpet.ir 

اگر قصد خرید کادو و هدیه ای زیبا و نفیس برای عزیزانتان را دارید به سایت های بالا مراجعه نمایید

ایران نامزد میزبانی جام باشگاه‌های جهان شد

ایران نامزد میزبانی جام باشگاه‌های جهان شد

ورزش > فوتبال جهان  - مهر نوشت:

فدراسیون جهانی فوتبال اعلام کرد امارات متحده عربی و ایران برای میزبانی رقابتهای جام باشگاه های جهان سال 2013 و 2014 اعلام آمادگی کرده‌اند.

فیفا امارات متحده عربی و ایران آمادگی خود را برای میزبانی رقابتهای جام باشگاه های جهان در سال 2013 و 2014 اعلام کرده اند. فدراسیون جهانی فوتبال اعلام کرد این دو کشور آسیایی به در کنار مراکش و آفریقای جنوبی نامزدهای میزبانی رقابتهای جام باشگاه های جهان در سال 2013 و 2014 هستند. این رقابتها هر سال با حضور تیم باشگاهی قهرمان هر قاره بعلاوه تیم باشگاهی قهرمان کشور میزبان برگزار می شود.

محمد خلفان الرومیتی رئیس فدراسیون فوتبال امارات اعلام کرد در انتظار نظر دولت در مورد این پیشنهاد است اما از برگزاری مجدد جام باشگاه های جهان در این کشور استقبال می کند.

امارات پیش از این و در سال های 2009 و 2010 میزبان رقابت های جام باشگاه های جهان بود که در آن به ترتیب تیم های بارسلونا و اینتر عنوان قهرمانی را از آن خود کردند، این در حالی است که ژاپن میزبان این رقابتها در سال های 2011 و 2012 خواهد بود.

ایران پیش از این هرگز میزبان رقابت های جام باشگاه های جهان نبوده و این پیشنهاد میزبانی کمی عجیب و شوکه کننده به نظر می رسد. تمام کاندیداها باید تا روز 30 سپتامبر مدارک خود را برای ارائه پیشنهاد رسمی میزبانی به فیفا ارائه دهند. کمیته اجرایی فیفا 21 اکتبر میزبان رقابتها را انتخاب خواهد کرد.

مظلومی: پرسپولیسی ها پیامک می دهند من از استقلال بروم/ کی 9 ماهه استقلال را قهرمان کرده که من بکنم؟

ورزش > لیگ برتر  - پرویز مظلومی با خبرآنلاین به گفت و گو نشست تا ثابت کند مشکلی با همکاران ما در خبرورزشی ندارد.

فرهاد عشوندی:« بابا ما با هم دوست هستیم اما از دست تان دلگیرم.» پرویز مظلومی حرف هایش را اینگونه شروع می کند. او که این روزها  هر جایی می نشیند ، سفره دلش را وا می کند تا از خبرورزشی گلایه کند. گلایه کند برای نتایج نظرسنجی روزنامه ما که برآیندش می شد ، شرکت کنندگان در این نظرسنجی خواهان استخدام مربی جدیدی برای سال آینده استقلال هستند. مظلومی این نظرسنجی را غیر منطقی می داند و به همین بهانه ، حملات کلامی متعددی را در روزهای گذشته علیه همکاران ما داشته است. این بار اما او در گفت و گویی با خبرآنلاین ، تغییراتی آشکارا در مواضع خود دارد و در گفت و گویی منطقی ، استدلال هایش را برای ناراحتی خود ، برای مان تشریح می کند. تنها لحظه ای پس از سلام و علیک ، او مجالی می خواهد تا با آنهایی که اطرافش هستند ، خوش و بش کند.

از آن سوی خط صدای خانم مسنی می آید که می گوید:« وای پرویز خان اگر فقط یک گل دیگر می زدید ، همه چیز فرق می کرد...» آقای جوانی برایش آرزوی موفقیت می کند و یکی دیگر هم می گوید :« آقا همین دومی در لیگ هم کم از قهرمانی ندارد...»

انگار در ساختمان تان محبوبیت زیادی دارید!

کلا هر جایی می روم ، لطف مردم شامل حالم می شود غیر از نظرسنجی روزنامه شما! مردم به من لطف دارند و می دانند که ما تمام تلاش مان را برای رسیدن به موفقیت انجام داده ایم.

انتقاد شما از نظرسنجی ما عین این است که ما به شما بگوییم چرا فلان بازیکن را بازی می دهید!

البته شما که در مورد تعویض ها هم گیر می دهید  اما نظرسنجی تان دقیقا در ارتباط با من است و به من ربط پیدا می کند. شما درباره شرایط کاری من سئوال پرسیدید.

به هر حال پرویز وظلومی سرمربی استقلال است و این هم بخشی از کار رسانه ای ماست. تازه پاسخ هایش ، آرای مردمی هستند که پیامک دادند. هرچند به نظر شما ، ما در آرا تقلب کردیم!

من نگفتم شما تقلب می کنید. فقط می گویم آمار بدست آمده اش نمی تواند شفاف باشد. اساسا همه نظرسنجی های این شکلی ، چنین مشکلی را دارند. ببین همه خوانندگان شما که استقلالی نیستند. پس پرسپولیسی ها هم می توانند در این نظرسنجی شرکت کنند. قطعا پرسپولیسی ها ترجیح می دهند که من سال بعد در استقلال نباشم. به هرحال من امسال دو بار در داربی پیروز بودم.

اگر پرسپولیسی ها علیه من رای داده باشند چه اتفاقی می افتد؟ به این دلیل است که می گویم آمار نظرسنجی تان موثق نیست. چون شما می گویید من را تماشاگران استقلالی نمی خواهند. اشکالی که به نظرسنجی تان ، وارد کردم این است. من بارها هم قبل از این گفتم در آن مجموعه دوستان خوبی دارم و سردبیرتان را به طوری ویژه دوست دارم اما این نظرسنجی یا نوشته هایی از این دست ، تیم ما را وارد بحران می کند.

این یعنی بچه های ما نباید از شما انتقاد  کنند؟

اصلا این را نمی گویم. من اتفاقا شرایط کار مطبوعاتی را درک می کنم و می دانم که شما هم حق دارید انتقاد کنید. اصلا با این مسئله که نقد فنی بشوم مشکلی ندارم اما گاهی حس می کنم این مرز کمی رنگ بیشتری می گیرد و حسم این است که به تخریب نزدیک می شود. مثلا اینکه به من را مقایسه می کنند با افراد دیگر و می گویند فلانی در 3 سال 5 جام گرفته. اصلا این آمار درست اما من که فقط 9 ماه است آمده ام به استقلال. من در این 9 ماه باید چه جامی می گرفتم؟ کدامیک از مربیان استقلال تا به حال توانسته در همان فصل اول حضورش در تیم و به فاصله 9 ماه ، تیمش را قهرمان لیگ برتر کند که این انتظار را از من دارید.

البته ما انتظار قهرمانی نداشتیم . اما شما هم باید قبول کنید که استقلال این فصل بهترین بخت را برای قهرمانی داشت.

کتمان نمی کنم. من هم این را قبول دارم که گاهی اشتباهاتی داشتیم و جام قهرمانی را خودمان از دست دادیم. بله ما اگر در تهران ، بازی های خانگی مان را می بردیم ، به سادگی قهرمان لیگ می شدیم و سرنوشت مان این نمی شد. ما اگر بازی با تراکتورسازی ، مس ، ذوب آهن یا شهرداری و سایپا را در خانه می بردیم یا ، فقط یکی از آنها را برده بودیم ، سرنوشت دیگری برای لیگ رقم می خورد. من اشتباهات خودم را هم قبول دارم اما قبول کنید که من  ناکام نبودیم.

 ما هم نمی گوییم موفق نبودید.

ببینید وقتی آمار نظرسنجی تان می گوید مظلومی نباشد ، یعنی چه؟ بگذارید یک مروری روی مصاحبه های قبلی من از ابتدای فصل داشته باشیم. توقع از من در شروع فصل چه بود و من چه قولی دادم؟ من گفتم برای تیم سهمیه آسیا می گیرم و گرفتم . در داربی ها هم که موفق بودم. آن هم با تیمی که خیلی دیر بسته شده بود و مشکلات فراوانی داشت. قولی برای موفقیت در لیگ قهرمانان نداده بودم و قرار هم نبود که قهرمان لیگ شوم. با این شرایط آیا بد کار کردم؟ بله ما این شانس را که صعود کنیم و قهرمان لیگ باشیم را هم داشتیم اما این اتفاقات بر اثر یکسری اتفاقات که شاید بخشی از آنها هم تقصیر من باشد از دست رفته اما دلیل نمی شود که زحمات مان کلا نادیده گرفته شود.

حرف های تان درست اما لحن گفتاری تان در این روزها را منصور پورحیدری هم نمی پسندد و می گوید پرویزخان نباید اینگونه برخورد کند.

البته منصورخان غیر از این ها به سختی های کارم هم اشاره کرده. من خودم هم دوست ندارم اینگونه موضع بگیرم. خودت می دانی که خیلی از شما دوستان صمیمی من هستید و برای تان احترام خاصی قائلم . دشمنی ندارم و می دانم که دشمنم هم نیستید. اما گاهی من هم طاقتم تاب می شود.

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۳۹۰ساعت 19:43  توسط سینایی  | 

 
Check PageRank