اخبار ورزشی ..خبرهای داغ ورزشی

تیتر اخبار ورزشی مهم ایران .. خبر ورزشی و اخبار ورزش ایران و جهان

حتما از سایت های زیبای زیر دیدن نمایید .. بهترین دکوراسیون و تزیینات خانه

    www.takcarpet.blogfa.com      www.takcarpet.ir 

اگر قصد خرید کادو و هدیه ای زیبا و نفیس برای عزیزانتان را دارید به سایت های بالا مراجعه نمایید

انتقاد علی دایی از سازمان لیگ: تمرین را ول کرده‌ام و آمده‌ام کنفرانس مطبوعاتی

ورزش > لیگ برتر  - ایسنا نوشت:

علی دایی سرمربی پرسپولیس در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل سپاهان اصفهان در جام حذفی حاضر شد و در ابتدای سخنانش گله‌هایی از سازمان لیگ داشت.
وی در این رابطه گفت: «گله من از سازمان لیگ این است که برای هر بازی یک ساعتی نشست خبری می‌گذارند. امروز من در تمرین بودم و وسط تمرین به اینجا آمدم. نشست را یک روز ساعت 2 برگزار می‌کنند و یک روز ساعت 7. من ساعات تمرین‌های تیمم را از قبل مشخص می‌کنم، اما متاسفانه تمرین را رها کردم و به اینجا آمدم.»
سرمربی تیم پرسپولیس درباره تیم سپاهان نیز گفت: «از سپاهان سخن گفتن کاری بیهوده است. تیم خوبی است که نتایج بسیار خوبی هم گرفته و بازی سختی مقابل آنها داریم. اما تنها راه‌مان این است که مقابل سپاهان پیروز شویم تا برای قهرمانی در جام حذفی امیدوار باشیم.»
دایی در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران که پرسید با توجه به اینکه پرسپولیس در سه جام مختلف فراز و نشیب‌های زیادی داشته، چقدر امیدوار است که مقابل سپاهان نتیجه بگیرد، گفت: «ما در جام حذفی چه فراز و نشیبی داشتیم؟! تمام بازی‌ها را پیروز شدیم و بالا آمدیم. تمام سعی‌مان این است که بازی را ببریم و با شناختی که از سپاهان داریم تلاش می‌کنیم با یک بازی خوب و آبرومند پیروز شویم.»
او در پاسخ به پرسش خبرنگار دیگری که درباره حضور فصل آینده او در پرسپولیس پرسیده و اینکه به تشویق هواداران پرسپولیس مبنی بر ماندن او در این تیم اشاره کرده بود، گفت: «فردا بازی با سپاهان است. هواداران لطف دارند و من مدیون هواداران واقعی هستم و پس از خدا هرچه دارم را مدیون مردم و هواداران هستم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که شرمنده هواداران نشویم.»
سرمربی پرسپولیس درباره محرومان و مصدومان تیم خود نیز گفت: «تا دلتان بخواهد مصدوم داریم، اما در جام حذفی هیچ محرومی نداریم.»
وی درباره علت موفق نشدن پرسپولیس و استقلال بر خلاف دو تیم اصفهانی در جام باشگاه‌های آسیا گفت: «باید در برنامه‌ریزی که این دو تیم انجام داده‌اند دقت کنیم. سپاهان و ذوب آهن چند سال است که در جام باشگاه‌ها حضور دارند و حتی تا فینال این جام نیز رسیده‌اند. اینجا جای صحبت کردن درباره این موضوع نیست و آرزو می‌کنم که آن‌ها موفق بشوند و بتوانند نماینده خوبی برای ما باشند. باید ببینیم که سابقه آن‌ها در جام باشگاه‌های آسیا بهتر است یا استقلال و پرسپولیس.»

راز محبوبیت ناصرخان

ورزش > چهره‌ها  - در کشورهای جهان سوم ، این ستاره های مردمی هستند که کلام شان قلب های مردم را تصاحب می کند

در کشورهای جهان سوم، هنرمند، ورزشکار و هر آنکه به نوعی با مردم در ارتباط است، در صورتی به محبوبیت واقعی می رسد و در خاطر مردم باقی می ماند که با مردم باشد و سعی کند به نوعی مصائب و مشکلات مردم را منعکس و با آنها همدردی کند. میرزاده عشقی و فرخی یزدی و بسیاری از دیگر هنرمندان معاصر ایران، بخاطر همراهی با مردم، به محبوبیت و شهرتی دیرپا رسیدند. معروفترین و یکی از معدود ورزشکارانی که در این زمره قرار می گیرد، تختی بود. او، حتی در هنگامی که شاه می خواست مدال در گردنش بی اندازد، سرش را خم نکرد و در عرصه های مختلف زندگی کوتاهش، سعی کرد با مردم باشد، و دقیقا به همین خاطر، «تختی» شد. ورزشکاران دیگری بودند که در عرصه ورزش، از او نام آورتر بودند و افتخارات بیشتری کسب کردند، اما چون وارد مسائل و مشکلات مردم نشدند، به محبوبیت و شهرت دیرپایی نرسیدند.

ناصر حجازی هم یکی از همان معدود ورزشکارانی بود که خواست با مردم باشد، و با مردم بود. او مثل برخی دیگر از هم صنفانش اهل مجیزگویی ها و باندبازی ها و نان به نرخ روز خوردن نبود. او حتی خواست کاندیدای ریاست جمهوری شود تا شاید بتواند به طور مستقیم به مشکلات مردم بپردازد. قصدم بزرگ کردن بیش از حد او نیست، اما وقتی او را با برخی دیگر از هم صنفانش مقایسه می کنم، می بینم که واقعا ارزشهای والایی داشت. او حتی در ماههای آخر عمر، صریح تر از همیشه از مردم گفت و حرف هایی زد که به دل مردم نشست.

یک ورزشکار، حتی اگر زورمندترین مرد جهان، مدال آورترین ورزشکار یا گلزن ترین فوتبالیست کشورش باشد، آنگاه که از مردم و مشکلاتشان نگوید، به محبوبیت واقعی و شهرت ماندگار نمی رسد.

... و یک چیز را نباید فراموش کرد: چشمان مردم، بیناست و درکشان بالا. راز محبوبیت، قهرمانی نیست؛ پهلوانی است؛ و آن کس پهلوان است که با مردم باشد؛ و ناصر حجازی با مردم بود.

مظلومی: در استقلال باید بازیکنان بزرگ بازی کنند/لیست مازاد را بعد از جام حذفی اعلام می‌کنم

ورزش > لیگ برتر  - فارس نوشت:

پرویز مظلومی امروز در جلسه ای با حضور معاونین باشگاه استقلال و فتح‌الله‌زاده شرکت کرد و لیست بازیکنان فصل آینده و مد نظر خود را به سرپرست باشگاه استقلال ارائه کرد.
سرمربی تیم استقلال در مورد لیستی که به فتح‌الله‌زاده داده می‌گوید: «در استقلال باید بازیکنان بزرگ بازی کنند. بازیکنانی که جوابگوی خیل عظیم هواداران باشند. ما تیم خوبی داریم اما در چند نقطه باید تقویت شویم. لیست مورد نظر خود را به آقای فتح‌الله‌زاده ارائه کردم ولی فعلا از اسامی آنها خودداری می‌کنم. ما نمی‌توانیم با همه تیم‌ها در فصل نقل و انتقالات مبارزه کنیم. هواداران از ما توقع دارند. یادمان هست که سال گذشته اعلام کردند تیم‌هایی که سطح قرارداد را رعایت نکنند محروم می‌شوند. اگر همه رعایت کنند به سود فوتبال ما است ولی در فوتبال حرفه‌ای سقف قرارداد اصلا وجود ندارد. اکثر بازیکنان فوتبال ما قیمتشان زیر سقف قرارداد است و فقط تعدادی بازیکن تاپ و درجه یک وجود دارد و اگر می‌خواهیم در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشیم باید بازیکنان بزرگی را به خدمت بگیریم.»
مظلومی در پاسخ به این سوال که چند درصد از تیم فعلی استقلال را حفظ می‌کند؟ می‌گوید: «ما فعلا به دنبال سهمیه لیگ برتری هستیم که بازیکنان مورد نظر را جذب کنیم. در هر پست دو، سه بازیکن را معرفی کردیم ولی لیست مازاد را پس از مسابقات جام حذفی اعلام خواهیم کرد.»

تراکتورسازی پرتماشاگرترین تیم لیگ برتر فوتبال شد/پرسپولیس دوم است

ورزش > لیگ برتر  - تیم فوتبال تراکتورسازی با میانگین 43 هزار نفر در رده اول تیم پر تماشاگرترین تیم های لیگ برتر فوتبال کشور قرار گرفت.

به گزارش خبرآنلاین تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با میانگین 43 هزار نفر در هر بازی پرتماشاگرترین تیم لیگ برتر دهم شد و شهرداری تبریز با میانگین 7 هزار و 100 نفر تماشاگر در هر بازی هفتمین تیم پر تماشاگر لیگ لقب گرفت.

در این رده بندی تیم تراکتورسازی با میانگین 43 هزار نفر در هر بازی توانست مقتدرانه رده اول پر تماشاگرترین تیم لیگ را با حدود 23 درصد کل تماشگران لیگ به خود اختصاص دهد و اصلی ترین رقیب این تیم یعنی پرسپولیس فقط توانسته است تنها 22 هزار و 500 نفر تماشاگر را داشته باشد.

در این رده بندی تیمهای مس کرمان، سپاهان اصفهان، فولاد خوزستان، پاس همدان و ذوب آهن اصفهان بعد از تیم شهرداری و در رده های هشتم به پایین قرار گرفته اند.

این در حالی است که تیم شهرداری در یک بازی خانگی از حضور تماشاگر محروم بود و رای کمیته انضباطی در اوایل فصل در کاهش تماشاگر این تیم موثر بوده است و اگر این موارد پیش نمی آمد شاید در این رده بندی چند رده بالاتر هم قرار می گرفت.

 

+ نوشته شده در  شنبه هفتم خرداد ۱۳۹۰ساعت 20:56  توسط سینایی  | 

 
Check PageRank